arrow
bora

Synonymem varných desek a odsávání.

Kuchyňské výpary a pachy nenecháme vůbec ani stoupat a odsáváme je rovnou tam, kde vznikají: přímo u varné desky, přímo z hrnce, pekáče, pánve nebo grilu. Nejsou to žádná kouzla, ale aplikovaná fyzika, podle základních principů nauky o proudění. Využíváme k tomu zcela jednoduše příčné proudění, které je větší než rychlost stoupání kuchyňských výparů. Prvotřídnost je u výrobků BORA reprezentována skvělou kvalitou, smyslem pro detail a spokojeností zákazníků.  

Představujeme revoluci životního prostoru kuchyně. Nezapomenutelné chvíle s výjimečnými produkty.


Ing. Kristina Georgiu

project specialist kitchens carka

+420 730 163 429
kristina@elitebathkitchen.cz

Daniel Plachata

Daniel Plechata

customer care manager/graphic specialist carka

+420 730 163 436
daniel@elitebathkitchen.cz

Přejít na spotřebiče Přejít na projekty

Bora Professional 3.0

Bora Professional je kombinací kvalitního odsavače a výkonné, nadstandardně hluboké varné desky. Skvělou obsluhu zaručuje kombinace klasického kolečka a dotykové plochy s mimořádně ostrým LED ukazatelem. Všechny funkce lze jednoduše, pohodlně a intuitivně aktivovat otočením kolečka nebo klepnutím na centrální dotykovou plochu.

Bora Classic 2.0

Varná deska Classic 2.0 s odtahem jsou dokonale plošně zarovnané. Perfektní linie umožňují nenápadnou a zároveň nanejvýš elegantní integraci do každé moderní kuchyňské architektury. Ovládání je ve vypnutém stavu téměř neviditelné a během provozu se omezuje na inteligentní osvětlení toho nejpodstatnějšího.

Bora X Pure

Nová řada Bora X Pure zaujme zvláště širokou varnou deskou s výraznou přívodní tryskou. Celoplošná indukce umožňuje naprosto libovolně uspořádat hrnce na varné desce. Kompaktní systém je přitom díky dotykovému ovládání sControl minimalistický, plošně zarovnaný, vysoce elegantní, extrémně tichý a maximálně intuitivní.

Bora M Pure

Nejflexibilnější z našich kompaktních varných systémů s odsavačem. Kompatibilní s nádobím všech tvarů a velikostí. Ať už vaříte ve velkém pekáči nebo malém hrnci, zónová indukce vlevo a celoplošná indukce vpravo vše optimálně rozpozná.

Bora Pure

Pure vyniká svým čistým a minimalitickým designem. Produkty této řady nabízíme v různých barvách. Indukční deska má čtyři fixní varné zóny s optimálním rozmístěním a dostatečným prostorem pro čtyři hrnce o průměru až 24cm současně.

Bora S Pure

S Pure se vyznačuje kompaktním designem s integrovanou asymetrickou digestoří a perfektně fungujícím odtahem. Rozměry indukční desky umožňují osazení i do menších kuchyní.

Bora Basic

Basic se řadí do ekonomické třídy desek Bora. Kompaktní rozměry systému zajišťují, že se vejdou také i do opravdu malé kuchyně, a uvolní tak místo pro další horní skříňku, která nahradí klasickou digestoř.

Bora X Bo

Systém X BO, zasazení do nadčasové estetiky moderního designu kuchyně, je v těsné blízkosti našich odsávacích systémů optimálním doplňkem do všestranného kuchyňského prostředí. X Bo je profesionální spotřebič pro domácnost, který vám v kuchyní usnadní vaření.

Bora Cool Combi

Chytrý design se snoubí s účinný chlazením. S Bora chladícími systémy můžete efektivně a systematicky skladovat potraviny čerstvé a po dlouhou dobu. Díky důmyslnému cirkulačnímu chlazení optimálně udržíte stabilní teploty. Vzduch cirkulující uvnitř spotřebiče je zároveň filtrován přes integrovaný pachový filtr, který chladničce eliminuje nepříjemné pachy.

Bora Horizon

Unikátní svítidlo Bora Horizon ovládané gesty je vhodné jako nepřímé atmosférické světlo nad jídeslním stolem i jako přímý zdroj světla nad varnou deskou. 5 různých možností teploty světla a plynulé stmívání zajistí příjemnou atmosféru.

play
NAVŠTIVTE NÁŠ

SHOWROOM


kontaktovat showroom
BUĎTE S NÁMI

VE SPOJENÍ


Showroom Praha
KOUPELNOVÉ STUDIO

River Diamond
Rohanské nábřeží 657/7
Praha - Karlín, 186 00


otevírací doba:
Po - Čt 9:00 - 18:00
Pá - 9:00 - 16:00

+420 737 699 641
info@elitebathkitchen.cz

Showroom Praha
KUCHYŇSKÉ STUDIO

bulthaup Praha
Rohan Business Center
Rohanské nábřeží 671/15
Praha - Karlín, 186 00

otevírací doba:
Po - Čt 9:00 - 18:00
Pá - 9:00 - 16:00

+420 737 699 641
info@elitebathkitchen.cz

Showroom Bratislava
Koupelnové + Kuchyňské studio

Zuckermandel, blok A
Dvořákovo nábrežie 17A
Bratislava, 811 02


otevírací doba:
Po - Čt 9:30 - 18:00
Pá - 9:30 - 18:00

+421 904 911 892
info@elitebathkitchen.sk


PARKOVÁNÍ
Praha - KOUPELNOVÉ STUDIO

Vjezd do garáží budovy River Diamond je z hlavní ulice směrem „do centra“. Stání jsou přímo pod budovou River Diamond. U vjezdu je panel s tlačítkem.
Je potřeba nahlásit, že jdete na návštěvu do firmy ELITE BATH+KITCHEN
a oznámit vaši SPZ.
ELITE BATH+KITCHEN má označena tři parkovací místa po levé straně garáží. Výtahem vyjedete do patra 0. Z výtahu vystoupíte na chodník. Vydáte se vlevo směrem k hlavní ulici. Vchod do showroomu se nachází vedle vjezdu
do garáží.

Praha - KUCHYŇSKÉ STUDIO

Hlavní vchod do showroomu se nachází v objektu Rohan Business Centre, kde v odbočovacím pruhu naleznete vyhrazená parkovací stání bulthaup Praha. Parkovací stání můžete využít při vjezdu k objektu z hlavní ulice
ve směru „do centra“. Taktéž můžete využít parkování ELITE BATH+KITCHEN viz showroom koupelny.

Bratislava

Hlavní vchod do showroomu se nachází v objektu Zuckermandel – blok A
z hlavní ulice Nábřeží armádního generála Ludvíka Svobody. Klienti mohou také využít vstup do showroomu z garáží - dveře, které se nacházejí
na parkovacím místě číslo 191.
Vjezd do garáží Zuckermandel se nachází z Dvořákovo nábřeži směrem
"z centra", pod mostem pro chodce. Pro návštěvníky showroomu je připravených pět označených parkovacích míst – vjíždějte levým vjezdem do garáží.

flag

Držitel prestižního ocenění

Naše touha po zhmotnění něčeho výjimečného, krásného a funkčního byla v případě bratislavského showroomu oceněná v Londýně mezinárodní cenou za nejlepší obchodní showroom v Evropě, oceněním IPA - INTERNATIONAL PROPERTY AWARDS pro rok 2019/2020.
www.propertyawards.net